
Домкрат гідравлічний пляшковий AL-FA 20 тонн ALBJ20T (170 - 420 мм)
2 402 ₴
- В наявності
- Код: ALBJ20T
+380 (66) 016-39-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний пляшковий AL-FA 20 тонн ALBJ20T (170 - 420 мм) - це інструмент, що використовується для підйому автомобілів. Його основна мета – забезпечення доступу до нижньої частини автомобіля для проведення технічного обслуговування, заміни коліс, ремонту підвіски та інших робіт. Він складається з корпусу у формі пляшки, з ручкою для підйому і платформи. Домкрат працює за принципом створення гідравлічного тиску, коли подача рідини у пляшку дозволяє підняти вантаж. Пляшкові домкрати мають високу підйомну здатність і надійність, що робить їх зручним інструментом для автомобілістів і автомеханіків.
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 20000 кг
- Тип приводу: гідравлічний
- Висота підйому: 420 мм
- Висота підxвата: 170 мм
- Робочий хід: 150 мм
- Різьбовий шток: 60 мм
- Bec: 10,8 кг
- Розміри: 144x152x242 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 170 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 402 ₴